PECRON E3600LFP Tragbares Kraftwerk 3600W 3072Wh
von PECRON
Sale
Benachrichtigen Sie mich, wenn der Artikel wieder verfügbar ist
Warum wir?
  • Kostenloser Versand in ganz Dänemark. Keine zusätzlichen Gebühren. Immer.
  • Exzellenter Service. Wir sind stolz auf den besten Service überhaupt.
  • Der größte Anbieter von Wohnmobilmodulen in Dänemark.
Spezifikationen
Modell E3600LFP
Nennleistung 3600W
Spitzenleistung 7000W
Kapazität 3072Wh
Ausgangsspannung 100 V ~ 120 V reine Sinuswelle
Dimension L17,5*B12,1*H13,8 Zoll
Akku-Typ LiFePo4
Gewicht 36 kg (79 lbs)
DC-Ausgang 30A (12V)
Solareingang DC5521: Voc 12 V ~ 30 V / 150 W max. / 7 A max
2*XT60-M: Voc 32V~150V / 1200W Max / 20A Max
Autoeingabe 12 VDC-30 VDC/150 W max./7 A max
AC-Eingang 100 V ~ 120 V/3200 W/30 A; 1800W/ 15A
Ladezeit 1,3 Stunden – 30-A-Wechselstromkabel / 2 Stunden – 15-A-Wechselstromkabel
Intelligente APP APP-Steuerung.
Wi-Fi-Verbindung WLAN-Fernbedienung / Bluetooth-Steuerung
Ladetemperatur 0°C~45°C / 32°F-113°F
Entladungstemperatur -20°C~45°C / -4°F-113°F
Beskrivelse
Spezifikationen
Modell E3600LFP
Nennleistung 3600W
Spitzenleistung 7000W
Kapazität 3072Wh
Akku-Typ LiFePo4
Gewicht 36 kg (79 lbs)
DC-Ausgang 30A (12V)
Levering
Alle varer på hjemmesiden er Bestillingsvarer, og bliver bestilt fra ekstern leverandør.
Læs mere om levering Her.
Leveringstid på Campervan moduler:
Hvorfor købe fra os
  • Gratis fragt i hele Danmark. Ingen ekstra gebyrer. Nogensinde.
  • Prismatchgaranti. De bedste priser online er garanteret.
  • Fremragende service. Vi er stolte af den bedste service, hvor som helst.
FAQ
Hop ind og se alle ofte stillede spørgsmål på FAQ siden.
Tryk HER
Beskrivelse
Modell E3600LFP
Nennleistung 3600W
Spitzenleistung 7000W
DC-Ausgang 30A (12V)