PECRON E3600LFP Transportabel Power Station 3600W 3072Wh
ved PECRON
Udsalg
Giv mig besked, når tilbage på lager
Hvorfor os?
  • Gratis fragt i hele Danmark. Ingen ekstra gebyrer. Nogensinde.
  • Fremragende service. Vi er stolte af den bedste service, hvor som helst.
  • Den største udbyder af Campervan Moduler i Danmark.
Specifikationer
Model E3600LFP
Rated Power 3600W
Peak Power 7000W
Capacity 3072Wh
Output Volts 100V~120V Pure Sine Wave
Dimension L17.5*W12.1*H13.8 in
Battery Type LiFePo4
Weight 79 lbs(36Kg)
DC Output 30A(12V)
Solar Input DC5521: Voc 12V~30V / 150W Max /7A Max
2*XT60-M: Voc 32V~150V / 1200W Max / 20A Max
Car Input 12vdc-30vdc/150w Max /7A Max
AC Input 100V~120V/3200W/30A;   1800W/ 15A
Charging Time 1.3 Hours - 30A AC Cable / 2 Hours - 15A AC Cable
Smart APP APP Control.
Wifi connect Wifi remote control / Bluetooth control
Charge Temperature 0°C~45°C / 32°F-113°F
Discharge Temperature -20°C~45°C / -4°F-113°F
Beskrivelse
Specifikationer
Model E3600LFP
Rated Power 3600W
Peak Power 7000W
Capacity 3072Wh
Dimension L17.5*W12.1*H13.8 in
Battery Type LiFePo4
Weight 79 lbs(36Kg)
DC Output 30A(12V)
Smart APP APP Control.
Levering
Alle varer på hjemmesiden er Bestillingsvarer, og bliver bestilt fra ekstern leverandør.
Læs mere om levering Her.
Leveringstid på Campervan moduler:
Hvorfor købe fra os
  • Prismatchgaranti. De bedste priser online er garanteret.
FAQ
Hop ind og se alle ofte stillede spørgsmål på FAQ siden.
Tryk HER
Beskrivelse
Model E3600LFP
Rated Power 3600W
Peak Power 7000W
DC Output 30A(12V)